Filmas vasaras frekvencē

Ir tāda tradīcija — vairāki Rīgas kinoteātri jūlijā dodas tādā kā vasaras miegā, žurnāli sacer “vasaras filmu izlases”, it kā šajā gadalaikā cilvēks kino skatītos kaut kā citādāk. Patiesībā arī vasarā vienkārši vajag skatīties labu kino – no “Pilsoņa Keina” līdz “Ezera sonātei”.
Autors: Daniela Zacmane


Tikt ārpus burbuļa

Rīgas starptautisko kino festivālu (Riga IFF) aizvadot un sākot gaidīt nākamo, jaunais “Kolēģa blogs” par festivāla iespaidiem – filmām, lekcijām un nejaušām sarunām.


Autors: Zane Peneze


Kolēģa blogs III. Ar vai bez Facebook-a

Kolēģe Zane Peneze raksta atkal, ko aizvadītajā nedēļā domājusi un uzzinājusi – par sociālo mediju lomu filmu mārketingā, par virtuālu meiteni, kas ved uz filmas Instagram kontu, un par to, vai režisors kļūst par režisoru tikai nekrologā…
Autors: Zane Peneze


Simtgade, bērni un vīns

Jau otrais blogs no kolēģes Zanes Penezes – par “Billi”, “Puiku ar suni” un citām Simtgades filmām, par spēju izskatīties priecīgam un par iemeslu iedzert vīnu ar Otaru Joseliani.
Autors: Zane Peneze


Nedēļa ar dokumentālo kino

Kino Rakstu rubrikā "Kolēģa blogs" debitē atkal jauns kolēģis – žurnāliste, publiciste un dokumentāliste Zane Peneze. Nav brīnums, ka šī nedēļa viņai aizritējusi, skatoties un domājot par labu dokumentālo kino.
Autors: Zane Peneze


Atbalstītāji

Partneri

Biedrība "Ekrāns"

Draugi